AirPods – Bounce

Firma Apple od lat zaskakuje niebanalnymi produktami i reklamami. W przypadku najnowszej ,,AirPods – Bounce” twórcy również nie zawiedli. Apple w reklamie przedstawia słuchawki AirPods drugiej generacji z możliwością ładowania bezprzewodowego. Są to słuchawki intuicyjne, które wyczuwają, kiedy znajdują się w uszach, natomiast przestają grać po ich wyjęciu. Dodatkowym atutem jest możliwość przełączania utworów po dwukrotnym stuknięciu. Ładowanie również jest dziecinnie proste – wystarczy umieścić słuchawki w etui i położyć na specjalnej podkładce ładującej. Jak możemy przeczytać na stronie Apple: ,,Czujniki optyczne i przyspieszeniomierze współpracują ze sobą, automatycznie sterując brzmieniem – włączają mikrofon do rozmów i umożliwiają słuchawkom odtwarzanie dźwięku natychmiast po włożeniu AirPods do uszu”.

Reklama przedstawia mężczyznę słuchającego muzyki za pośrednictwem nowych słuchawek AirPods. Jest to piosenka ,,I Learnt Some Jazz Today” Tessellated. Widzimy go w domu przed lustrem ,,zakładającego maskę” w postaci uśmiechu i ruszającego w swój czarno-biały świat. Porusza się po nietypowym mieście. Na początku wskakuje na materac, który okazuje się wyjątkowo sprężysty, po czym testuje inne elementy infrastruktury publicznej. Mimo że po drodze spotyka innych ludzi, tylko on doświadcza sprężystej natury ulicy. Pod koniec reklamy mężczyzna wyskakuje na tyle wysoko, że ląduje na dachu budynku w towarzystwie ptaków. Co ciekawe, niemal wszystkie ruchy zostały wykonane przy użyciu prawdziwych trampolin.

Najnowszy produkt Apple zmienia zwykły dzień w fantazyjną podróż. Twórcy firmy od początku swojej działalności wykorzystywali siłę marketingu w odniesieniu do swoich urządzeń. Każdy produkt pojawiający się na rynku przedstawiali w taki sposób, aby potencjalni klienci mieli wrażenie, że te urządzenia zmienią ich życie. Produkty firmy Apple charakteryzują się intuicyjnością użycia, wysoką jakością wykonania, jak również wyjątkowym designem i estetyką. W przypadku słuchawek AirPods drugiej generacji jest dokładnie tak samo.

źródło: AirPods

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here