Hard Rock Hotel w kształcie gigantycznej gitary !

Hard Rock Hotel właśnie otworzył 638-pokojowy hotel i ośrodek przypominający gigantyczną gitarę. Stojący na wysokości 137 metrów Seminole Hard Rock Hollywood i posiadający 638 pokoi znajduje się na Południowej Florydzie i oferuje basen o powierzchni 1350 metrów kwadratowych, teren do uprawiania sportów wodnych oraz salę koncertową, która może pomieścić nawet 7 000 widzów. Hotel zawiera również Hard Rock Casino, które jest wyposażone w bary, restauracje, klub nocny i wiele stołów do gier. Cały projekt zaprojektowała ekipa Klai Juba Wald i kosztowała 1,2 miliarda USD. 

Muzyka i rozrywka stanowią trzon marki hard rock, a frontowa elewacja gitary służy zarówno jako ekran, jak i scena do codziennych występów muzycznych. Podczas pokazu, każdy v-stick zaświeca się różnymi kolorami, prędkościami, wzorami i kierunkami, w zależności od sekwencji.

„Naszym celem dla Hard Rocka było ożywienie monumentalnego założenia dzięki kreatywnym rozwiązaniom. Współpracując wcześniej z FLOAT4, wiedzieliśmy, że połączone możliwości technologiczne i kreatywne studia będą miały zasadnicze znaczenie dla projektu. Wraz z innymi naszymi usługodawcami, float4 przyczynił się do realizacji naszego projektu, opracowując i programując trzy unikalne programy, które sprawią, że ten hotel jest prawdziwą atrakcją na południu Florydy ”, wyjaśnił Mr. Jeff Gantz, dyrektor ds. technologii kreatywnych w DCL.

Jeżeli rozważacie w najbliższej przyszłości pobyt w szklanej gitarze, a może w którymś z pozostałych sieci hotelów to koniecznie zarezerwujcie wcześniej pokój na stronie HardRockHotels

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

450 feet into the sky, 638 luxury guestrooms, 1 iconic guitar-shaped hotel tower 🤘🏽 #GuitarHotel 📷: @whojedi #TheNewHardRock

Post udostępniony przez Seminole Hard Rock Hollywood (@hardrockholly)

 

Źródło: designboom

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here