Life on Mars

@bielmagazine @kakatharsis @pomadkateresa @blueandkinky  @mila_gross_90 @magda_squva @squva_official @klaudiamarkiewicz_ @zygmunt.zuzanna @karolina_bochnia

 

Nasze marzenia są jak ziarenka piasku, które jedno po drugim budują cały świat fantazji. Fantazji, której nie mamy odwagi wyzwolić, stąd często pozostaje tylko w sferze zamkniętych wizji. A czasem niewiele trzeba, by żyć. Wystarczy bowiem przestać się bać tego, kim jesteśmy prawdziwie w swojej istocie.
Czasem trafiamy na pustynie i zaczynamy od nowa. Na nowo się rodzimy, doznajemy wewnętrznego katharsis i przestajemy się bać tego, kim jesteśmy naprawdę, a ziarenka piasku – nasze marzenia – wychodzą spoza strefy fantazji w strefę realnego życia. Łączymy się w pary i grupy, znajdując się wzajemnie na tej pustyni. W odrealnionym, nowym, postapokaliptycznym świecie. Czasem trudnym świecie.
Co jednak daje siłę i piękno, to to, że natura staje się prawdą. Siła prawdy jest kreacją, która buduje nasz charakter, stan i jestestwo. Budujemy własną zbroję, własny pancerz, który może mieć miliony barw. A te nieustannie się ze sobą mieszają. Potrzebujemy ochrony przed atakiem, bólem, słowem czy gestem.
Możemy pokazywać swoje nieustraszone oblicze, ale pod każdą powłoką jest człowiek – a ten z natury bywa kruchy i delikatny. A prawda – prawda choć może przybrać formę lekkiej i zwiewnej, bywa również trudna, bolesna, ale co najważniejsze silna w swojej prostocie. Prawda pomaga zbudować świat od nowa na zgliszczach tego, co zostawiamy daleko w tyle.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Poprzedni artykułDior, Blahnik i Gilson
Następny artykułEko sieciówka