Nowy “upiorny” klip Thoma Yorke’a

Thom Yorke wydał nowy klip do swojej piosenki „Last I Heard (… He Was Circling The Drain)”. Jest to pierwszy klip z jego trzeciego solowego albumu ANIMA od czasu wydania krótkometrażowego filmu Paula Thomasa Andersona o tym samym tytule. Czarno-białe wideo, wyreżyserowane przez Art Camp & Saad Moosajee, zawiera różnorodne techniki animacji i zostało stworzone przy pomocy niewielkiej grupie animatorów, projektantów i personelu pomocniczego.

Play & Download

Ostateczne wideo składa się z ponad 3000 ręcznie zilustrowanych ramek, a podczas tworzenia Art Camp eksperymentował z rzeźbą z gliny, figurkami 3D, symulacjami tłumu, pyłem węglowym i nie tylko.
Art Camp: „Zrobiliśmy cały film i wyrzuciliśmy go, stworzyliśmy go ponownie, wyrzuciliśmy i tak dziesiątki razy… To oczywiście było stresujące, ale także fasynujące. ”

„U podstaw naszej intencji było przekazanie wrażenia, że ​​czujesz się całkowicie samotnie, w otoczeniu ludzi, w których się widzisz, ale których nie rozumiesz, którzy stracili rozum i nie widzą, że potrzebujesz ich pomocy.” – Art Camp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here